سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اصولی که هر خانم خوش تیپی دارد

این مسئله که کدام رنگ‌ها مد روز هستند و کدام رنگ‌ها نامناسب هستند بستگی به زمان و مکان دارد. برای اینکه همیشه زیبا به نظر برسید باید استایلی را انتخاب کنید که وابسته به زمان و دوره خاصی نباشد.
اصول خوش تیپی خانم ها

اینکه می‌گوییم خانم های خوش تیپ این عادت‌ها را دارند به این معنی نیست که بعد از اینکه خوش تیپی را تجربه کرده‌اند این عادت‌ها را در زندگی خود قرار داده‌اند، بلکه اصولی موجب خوش تیپی همیشگی آن‌ها شده است. با مجله دلتا همراه باشید تا اصول خوش تیپی خانم‌ها را به شما معرفی کنیم.

اصول خوش تیپی خانم ها

 • یک روز قبل از هر مراسمی لباس مناسب را در نظر می‌گیرند، این کار به شما هم آرامش کافی و هم وقت کافی برای در نظر گرفتن لباس های مناسب را می دهد.
 • لباس زیر مناسب انتخاب می‌کنند: لباس زیر‌ها از همه لباس‌های رویی که دیگران می‌بینند مهم‌تر هستند. سینه بندها و لباس زیر را از جنس‌های ابریشمی و سبک و نرم انتخاب کنید تا در آن‌ها راحت باشید. این خود یکی از مهم‌ترین اصول خوش تیپی خانم ها است.
 • متناسب آب و هوا لباس می‌پوشند: لباس‌هایی که می‌پوشید باید با آب و هوا سازگاری داشته باشند تا در دید دیگران مسخره جلوه نکنند. این یکی از اصول خوش تیپی خانم ها است.

اصول خوش تیپی خانم ها آب و هوا

 • متناسب موقعیت لباس می پوشند: در مجالس رسمی باید رسمی بپوشید و در مهمانی‌های دوستانه سعی کنید تا تیپ فوق العاده و در عین حال غیر‌رسمی داشته باشید.

اصول خوش تیپی خانم ها مناسب مکان

 • لباس‌های اندازه می‌پوشند: مهمترین رکن اندازه بودن و فیت بودن لباس‌هاست. لباس‌های شل و ول و یا خیلی تنگ هیچ وقت شما را آن‌طور که باید خوش تیپ جلوه نمی‌دهند.

اصول خوش تیپی خانم ها اندازه

 • می‌دانند چه موقع کفش پاشنه بلند بپوشند و چه موقع پاشنه تخت: انتخاب کفش پاشنه بلند و همچنین یک جفت کتانی مناسب همگی به این بستگی دارد که چه زمانی و در چه مکانی می‌خواهید آن‌ها را بپوشید. اساسا پوشیدن کفش پاشنه بلند در محل کار و کفش تخت زنانه در مهمانی انتخاب صحیحی نخواهد بود.
 • لباس‌ها را برای خشک‌شویی و شستشو طبقه‌بندی می‌کنند: قبل از خشک شویی حتما لباس‌ها را بر اساس جنس آنها تفکیک کنید. حواستان به لکه‌های ریز چای یا قهوه باشد و سریعا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.
 • سبک لباس پوشیدن برای خود دارند: همیشه با اعتماد به نفس کامل تیپ و استایل خودتان را داشته باشید و هیچ وقت به دنبال تقلید کردن از مد نباشید. سعی کنید آیتم های خاص را در هر زمانی انتخاب کنید.

اصول خوش تیپی خانم ها سبک

نکات تکمیلی

 • عطر را هرگز فراموش نکنید: همیشه سعی کنید لباس‌های خود را تمیز و خوشبو نگه دارید. عطر و رایحه دیدنی نیستند ولی به اندازه رنگ لباس‌ها می‌توانند روی اطرافیان شما تاثیر بگذارند. و درصد زیادی از اصول خوش تیپی خانم ها به حساب می‌آید.
 • رنگ‌های خنثی بپوشید: این مسئله که کدام رنگ‌ها مد روز هستند و کدام رنگ‌ها نامناسب هستند بستگی به زمان و مکان دارد. برای اینکه همیشه زیبا به نظر برسید باید استایلی را انتخاب کنید که وابسته به زمان و دوره خاصی نباشد. و این تنها با انتخاب رنگ‌های تیره و یا خنثی محقق خواهد شد.
 • آرایش ساده و کم را فراموش نکنید: استفاده از یک رژ لب خوشرنگ می‌تواند چهره شما را به کلی تغییر دهد. البته اشتباهی که اکثر خانم‌ها آن را مرتکب می‌شوند این است که زیاد آرایش می‌کنند که این یک اشتباه بزرگ است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چگونه رنگ های خنثی را در پوشش ست کنیم؟” را مطالعه کنید.