سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آیتم هایی برای خانم ها که از مد نمیافتند

سالانه طراحان بسیاری از برندهای بزرگ و حتی برندهای تازه تاسیس جویای شهرت تلاش می‌کنند تا آیتم هایی که از مد نمی افتد را ارائه دهند.
آیتم هایی که از مد نمی افتد

با بررسی­ استایل افراد سرشناس و مشهور و همچنین فعالیت‌­هایی که برندها برای تولید محصول خود انجام می‌­دهند، تلاش کرده‌­ایم چند ترند پرطرفدار را که در طی 13 سال اخیر (2006-2019) توانسته­‌اند در گردون رقابت طراحان بمانند و همچنان علاقه­مندان به خود را داشته‌باشند را ارائه دهیم. در ادامه این مطلب از مجله دلتا درباره آیتم هایی که از مد نمی افتد صبحت خواهیم کرد.

آیتم هایی که از مد نمی افتد

کیف‌­های همیشگی Brikins

ظاهر جذاب کیف Hermes Birkin باعث همیشگی شدن آن شد. محبوبیت کیف­­‌های قدیمی این برند به گونه‌­ای بود که  93% از سهام خود را از طریق فروش دوباره محصولات با طرح­‌های گذشته خود بازگردانده‌­است.

کیف هرمس

از پوشیدن استایل مونوکروم نترسید

Beyonce (خواننده معروف) با آگاهی و مهارت از این سبک استفاده کرده، او توانسته هماهنگی خوبی بین تاپ، دامن، هدبند و کفش ایجاد کند. در نتیجه توانسته با پوشش خود بر روی مخاطب تاثیر مثبت ایجاد کند.

استایل تک رنگ

ترند پرطرفدار جین‌های دم‌پا گشاد

در سال 2006 که جین­ چسبان پر طرفدار بود (هنوز هم طرفداران خود را دارند) جین­‌های گشاد در بین مردم رواج یافت. نکته مثبتی که این سبک شلوار داشت راحتی آن در طی روز و در محیط کار بود.

جین دمپاگشاد

ترند پرطرفدار شلوارهای جین و بوت بلند

در سال 2006، Halle Berry بر روی فرش قرمز شلوار جین خودش را بر روی بوت­های بلند خود کشیده ­بود. او با این کار، سبکی از خوانندگان جاز را به نمایش گذاشته بود.

بوت و جین

ترند پرطرفدار بلوز سفید دکمه‌دار

 بلوز سفید دکمه‌دار، این ترند پرطرفدار در عین سادگی می‌تواند درخشان باشد.

پیراهن دکمه دار

بلوز یقه اسکی مشکی به عنوان آیتمی متغیر

یک تیشرت سفید، پیراهنی چهارخانه و یک بلوز یقه برگردان مشکی جز اصلی کمد و قفسه لباس است. استفاده از این سبک استایل بی‌انتها است و امسال نیز در پوشش Selena Gomez و Kendall Jenner شاهد همراهی لباسی با رنگ تیره در زیر پیراهنی روشن و درخشان بوده‌ایم.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد” را مطالعه کنید.